Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 25005
Kategorii: 16
Użytkowników: 622
Unikalnych wyjść: 149434

AutoExpress.pl - auto giełda samochodowa, ogłoszenia

980 AutoExpress.pl - auto giełda samochodowa, ogłoszenia http://autoexpress.pl/ http://autoexpress.pl/ Internetowa auto giełda. Zamieść bezpłatne ogłoszenia i przeszukaj aktualną bazę ogłoszeń motoryzacyjnych. W serwisie oferty kupna - sprzedaży: samochody osobowe, ciężarowe, motocykle, części i akcesoria samochodowe. Motoryzacja auto   giełda samochodowa   autogielda   samochody   motocykle   osobowe   ogłoszenia   oferty   gieldasamochodowa   bezpłatne   kupię   sprzedam   zamiana   części samochodowe   auta   tuning   motortzacyjne Apr 10, 2007

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Motoryzacja

Kursy na prawo jazdy Warszawa i jazdy doszkalające w Warszawie są podstawową ofertą Ośrodka Szkolenia Kursantów Doszkalanie24l. Oferta zwrócona jest do kierowców, pragnących pomyślnie wyuczyć się sterować pojazdem, oraz zdać egzamin z nauki jazdy w Warszawie. Szkolenie z prawa jazdy składa się z części teoretycznej, w trakcie której przyszły kierujący winien uczestniczyć w szereg wykładów, mieszczących w sobie zadania prawo o ruchu drogowym, ratownictwa drogowego i kolejnych zagadnień wymienionych harmonogramem przeszkalania kandydata na kierującego samochodem. Po przebyciu części omawiania teorii przyszły kierujący przechodzi sprawdzian wewnętrzny, jeżeli zda go z rezultatem pozytywnym, może dalej prowadzić szkolenie się praktyczne. Nauka jazdyw Warszawie odbywa się w autach dostosowanymi do tej wersji szkoleń, pod czuwaniem wprawnego instruktora nauki jazdy. Rozporządzana poprzez naszą Szkołę Jazdy kierowania Autem, zaplecze samochodowe jest podobna, jak w WORD w Warszawie ul. Powstańców Śląskich, Radarowa, Odlewnicza. Po skończeniu praktycznej cześci szkolenia, szkolący się powinien on zdać test wewnętrzny. Jak zda go na plus, zdobywa pismo o odbyciu lekcji z nauki jazdy, zapewniające zaliczenie egzaminu wytypowanym miejscu egzaminowania w kraju. Przyjmowani przez nas instruktorzy nauki jazdy, są osobami cechującymi się aktywnym nastawieniem do wykonywanej pracy, wielkim zaangażowaniem w tok szkolenia, dużą wiedzą merytoryczną. W czasie nauki jazdy praktycznej, instruktor szkoły jazdy podjeżdża do adepta kierowania we ustanowione miejsce na przestrzeni miasta Warszawy, jest to wielce przydatne dla adepta kierowania, która zrelaksowana jest w stanie zacząć jazdy doszkalające. Zaś dla kierujących dysponujących uprawnienia do kierowania samochodem, choć posiadających dłuższą przerwę w prowadzeniu pojazdem, mamy propozycję typu jazdy doszkalajace Warszawa, która ma intencję bezpieczne wdrożenie kierującego, do ruchu pojazdów w obszarze Warszawy. Skutkiem tego, nauka jazdy Warszawa odbywa się po innych obszarach Warszawy jak, Śródmieście, Ochota, Okęcie, Bródno, Bemowo, Mokotów.
Kategoria:

Giełda moto to portal oferujący sowim użytkownikom kupno i sprzedaż samochodów osobowych, ciężarowych i motocykli. Jest to jedna z największych polskich giełd motoryzacyjny dostępnych na rynku. Polska giełda moto to portal, który koniecznie musisz odwiedzić jeśli szukasz nowego samochodu, dla siebie bądź dla swojej firmy. Znajdziesz tutaj praktycznie każdą marke samochodu.
Kategoria:

Egzamin na prawo jazdy wcale nie musi być straszny. Wystarczy wybrać dobrą szkołę, taką jak SchoolCar.pl w Elblągu. Ośrodek posiada profesjonalną kadrą instruktorów, zapewnia kursantom wszelkie niezbędne materiały do nauki, bogato wyposażone zaplecze edukacyjne, jazdę w godzinach wybranych przez kursanta (klimatyzowane samochody) oraz możliwość płatności za kurs w ratach.
Kategoria:

U nas znajdziesz tor motocyklowy w postaci 4 torów Pit Bike o różnym stopniu zaawansowania, dzięki czemu każdy z miłośników jazdy tego typu znajdzie coś dla siebie. Na miejscu możliwe jest także wypożyczenie sprzętu. Zapewniamy doskonałe warunki, zaangażowanie, najwyższy standard oraz atrakcyjne ceny. Na naszym blogu znajdziesz także ciekawe informacje oraz relacje z motocyklowych wydarzeń. Zapraszamy!
Kategoria:

W swojej aktywności jednostka wykorzystuje najnowsze światowe technologie, dzięki czemu może pochwalić się inowacyjnością. Jednocześnie za sprawą modernizowaniu parku maszynowego przy wsparciu dopłaty unijnej, wytwórczość jest z większym natężeniem przychylna dla środowiska przyrodzonego.Robione przez Derpol towary zachowują swoją jakość przez długi okres czasu, dzięki użyciu właściwych przebiegów technologicznych, kompatybilnych z najlepszymi kanonami.Derpol to bezpieczny partner w wytwórczości tablic rejestracyjnych i informacyjnych każdego wariantu.Dziedziną działalności firmy DERPOL jest produkcja i sprzedaż, od ponad 30 lat, tablic rejestracyjnych, ramek do tablic rejestracyjnych i tablic informacyjnych. Obecna od 1982 roku jednostka może pochwalić się wysoką próbą produkowanego wyboru, perfekcyjną logistyką czy kompatybilnością w wszelakimi żądaniami oficjalnymi i prawnymi.
Kategoria: